Samsung taip pat registruoja su laikrodžiu susijusį prekinį ženklą


P. Korėjos kompanija Samsung jau seniai yra išmaniųjų telefonų rinkos lydere, ir nors konkrečių modelių ekspansija vis dar atsilieka nuo konkuruojančių Apple sprendimų, tačiau bendras asortimentas leidžia kalbėti apie pranašumą prieš visus kitus. Šią savaitę korėjiečiai turėtų atsiskaityti apie ketvirčio rezultatus, tad jame turėtų nuskambėti šių teiginių patvirtinimas. Beje, vakar korėjiečių leidinys Yonhap News pranešė, kad per du mėnesius nuo anonso pradžios Galaxy S4 parduota jau 20 mln. egzempliorių.

samsung-smartwatch

Tai yra maždaug 1,7 karto daugiau, nei per analogišką periodą pasiekė Galaxy S III. Jei Galaxy S4 populiarumas augs tokiais pačiais tempais, jis taps populiariausiu korėjiečių kompanijos produktu. 10 mln. ribai įveikti prireikė vieno mėnesio. Kitais žodžiais tariant, kol kas nėra priežasčių tikėti gandais, kad šio išmaniojo telefono populiarumas mažėja. Kartu Samsung vis dar tikisi, kad bus parduota ne mažiau kaip 100 mln. Galaxy S4 vienetų.

Kadangi informacijos tankis apie mobilius įrenginius didėja, reikėtų paminėti puslapio Phandroid naujieną. Joje kalbama apie Samsung bandymą užregistruoti prekinį ženklą „GEAR“. Pastarasis aprašo produktą, panašų į laikrodį, kuris bendraus su išmaniaisiais telefonais, planšetiniais kompiuteriais arba kitais mobiliais elektronikos įrenginiais. Reikia paminėti, kad Samsung nėra vienintelė aktyvi žaidėja šioje srityje. Namų rinkoje jos jau lauks konkurentas LG, kuris taip pat domisi „išmaniaisiais laikrodžiais“.

2 komentarai (-ų)

  1. tomas parašė:

    as is principo tik samsung ir pirkciau

  2. mishka parašė:

    tegu paskuba, nes vel kas uzpuls del patentu 😀


Kitos kategorijos naujienos