Kitą savaitę Samsung pristatys atnaujintą procesorių Exynos 5 Octa


2013 metų pradžioje kompanija Samsung pristatė SoC mikroschemą Exynos 5 Octa, kuri turi aštuonis skaičiavimų branduolius. Deja, procesorius gavosi ne tik netaupus energijai, tačiau ir jo savikaina bei funkcionalumas neleido jo diegti į visus mobilius flagmanus (absoliuti dauguma Galaxy S4, kaip žinia, turi konkurento Qualcomm procesorių Snapdragon 600).

Visa tai suprasdama, Samsung ėmėsi atitinkamų veiksmų, o jau kitą savaitę žada pristatyti naują procesoriaus versiją – apie tai pranešama SamsungExynos mikrotinklaraštyje.

new-exynos5octa

Akivaizdu, jog naujoji procesoriaus versija taip pat bus sukurta, naudojant firminę ARM big.LITTLE koncepciją, kuri numato, kad viename kristale apjungti keturi Cortex-A15 ir keturi Cortex-A7 branduoliai, skirti įvairių užduočių atlikimui. Deja, šie branduoliai negali dirbti visi vienu metu: funkcionuoja arba labai greiti ir netaupūs Cortex-A15, arba taupūs ir lėti Cortex-A7.

Tikėtina, jog šviežia Samsung procesoriaus versija dirbs didesniu taktiniu dažniu ir suvartos mažiau elektros energijos, taip pat neatmetama galimybė, jog bus modernizuota grafikos posistemė.

Pirmuoju mobiliu įrenginiu, kuris gaus atnaujintą Exynos 5 Octa, turėtų tapti išmanusis telefonas Galaxy Note III. Pastarojo debiutas turėtų įvykti rugsėjo mėnesį, parodos IFA 2013 išvakarėse (Berlynas, Vokietija).

4 komentarai (-ų)

  1. Laurynas parašė:

    daug reklamos ir vel nebus jokios naudos. ka nors naujo ir naudingo pasiulytu

  2. Vidas parašė:

    paredaguokit straipsnio pavadinima, labai grubi klaida

  3. good parašė:

    na svarbiausia nestoveti vietoje


Kitos kategorijos naujienos