Telefonų ir planšetinių kompiuterių paklausa sensorinius ekranus pavertė deficitine preke


2013 metų antroje pusėje išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių paklausa smarkiai išaugs, o tai iššauks didžiulį jiems skirtų sensorinių ekranų deficitą jau šių metų III ketvirtyje, teigia puslapis DigiTimes. Tokių prognozių autoriumi tapo kompanijos Truly Opto-electronics vadovas Jian-Hua Lee.

chinese-woman-holds-iphone4s

Eksperto prognozės rodo, jog iš viso per 2013 metus bus realizuota apie 400 mln. išmaniųjų telefonų, o tai yra 80% daugiau, nei prieš metus. Pagrindiniu šių įrenginių vartotoju išliks Kinija: šiuo metu šios šalies gyventojai aktyviai atsisako paprastų mobilių telefonų ir renkasi daug funkcionalesnius mobilius įrenginius. Savo ruožtu, didžiausias pirkimų aktyvumas Kinijoje sutampa su rugpjūčio – rugsėjo laikotarpiu.

Sensorinių ekranų deficitas gali išlikti iki pat 2014 metų pradžios. Krizinė būsena bus palaikoma ne tik dėl didėjančio galingų išmaniųjų telefonų su dideliais ekranais pardavimų lygio, tačiau ir dėl sąlyginai nebrangių biudžetinių mobilių įrenginių, kurie užima tas nišas, kuriose anksčiau karaliavo „pažangūs“ mobilūs telefonai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos