Sony įvardino produktus, kurie pirmieji gaus Android 4.3


Kol kompanijos HTC ir Samsung vis dar svarsto apie tai, kas ir kada iš jų produktų gaus atnaujinimą Android 4.3 Jelly Bean, japonų kompanija Sony jau pranešė savo mobilių įrenginių sąrašą, kurie gaus naujausią Google mobilią operacinę sistemą, teigia portalas CNet.

xperia-z-ultra-display

Tai bus išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai, kurie rinkoje žinomi kaip  Xperia Z, ZL, ZR, Tablet Z, SP ir Z Ultra. Tikėtina, kad sąrašas dar nėra galutinis, o japonų kompanija jį išplės. Antra vertus, Sony nepraneša tikslių datų, kada atnaujinimas pasirodys jos išvardintuose įrenginiuose.

Reikia paminėti, jog iki šiol Sony gana sunkiai sekėsi su įrenginių atnaujinimu iki Android 4.2, įskaitant Xperia Z ir Xperia ZL, tuo tarpu telefonui Xperia ZR bei planšetiniam kompiuteriui Xperia Tablet Z ši operacinės sistemos versija bus paruošta rugpjūtį.

xperia-tablet-z-entertainment

Sony netgi svarsto praleisti Android 4.2 ir pervesti savo produktus iš karto iš Android 4.1 į 4.3 Jelly Bean, kuri suteiks eilę patobulinimų ir naujovių, nepakeisdama platformos vartotojo sąsajos išvaizdos.

Kompanija Sony taip pat prisipažino, kad praeityje atnaujinimo Android 4.1 Jelly Bean pasirodymas jos produktuose buvo per ilgas, todėl pažadėjo, kad su Android 4.3 tokios klaidos nepasikartos – atnaujinimas bus išleistas daugiau greičiau, nei ankstesnės jos produktams skirtos naujos Android versijos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos