Splinter Cell: Blacklist – kovos daugelio žaidėjų režime


Kompanijos Ubisoft dizaineris Geoff Ellenor pademonstravo Splinter Cell: Blacklist žaidybinį vaizdo klipą, kuriame matomas daugelio žaidėjų režimas „Spies vs Mercs“. Kūrėjas parodė šnipų klasės kovotojų galimybes, kartu atsakė į kai kuriuos šios serijos gerbėjų klausimus, kuriuos uždavė kitas Ubisoft darbuotojas Zack Cooper.

„Spies vs Mercs“ režimas skirtas dvejoms komandoms po keturis žaidėjus. Šnipai paprastai gali naudotis įvairiais prietaisais, tačiau dažniausiai stengiasi išvengti savo varžovų. Įdomu tai, kad šiame kovų rungtyje šnipai žaidžia trečiuoju asmeniu, o samdiniai – pirmuoju asmeniu. Teigiama, kad tai būtina, jog šnipai galėtų lengviau nepastebimi judėti po žemėlapį. Priešų pozicijas galima matyti, pasitelkus specialius akinius.

Norėdami išsigelbėti, šnipai naudos maskuojančią aprangą ir laipios sienomis. Pirmuoju atveju ne viskas klostysis sėkmingai, kadangi žaidėjas taip tampa nematomu tik laikinai. Maskuojančios priemonės taip pat ne visuomet padeda, kadangi judantis žaidėjas bus nesunkiai pastebėtas. Kai kuriais atvejais priešininką galima nukenksminti, tiesiog užšokus ant jo ir atlikus vos vieną smūgį.

Papildomų balų galima gauti, „nulaužiant“ elektronines sistemas – kol hakeris dirba, jo komandos nariai priešininką pritraukia prie savęs.

Priminsime, kad Splinter Cell: Blacklist pasirodys 2013 metų rugpjūčio 23 d, jis bus skirtas PC platformai, taip pat konsolėms Xbox 360, PlayStation 3 ir Nintendo Wii U.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos