Steve Ballmer: planšetės ir programinė įranga parsiduoda prasčiau, nei tikėjomės


Kompanijos Microsoft prezidentas Steve Ballmer prisipažino, jog kompanija pagamino per daug planšetinių kompiuterių Surface, o kompiuterių su Windows operacine sistema pardavimai einasi ne taip gerai, kaip norėtųsi, praneša puslapis The Verge.

steve_ballmer-microsoft

Steve Ballmer ir kompanijos operacijų direktorius Kevin Turner kreipėsi į Microsoft darbuotojus viename iš uždarų susirinkimų, pripažindami šiais metais padarytas klaidas. Įvairūs šaltiniai praneša, jog korporacijos prezidentas atvirai diskutavo apie aplikacijos Instagram pasirodymo Windows Phone svarbą, taip pat apie planus sukurti antros kartos Surface.

Kompanija neseniai sumažino planšetinių kompiuterių Surface RT kainas maždaug 30% visame pasaulyje. Steve Ballmer teigė: „Mes pagaminome šiek tiek daugiau įrenginių, nei galėjome parduoti“. Jis taip pat papasakojo apie tai, jog dabar vyksta naujos kartos planšečių kūrimo procesas, jų aparatinė įranga bus rimtai patobulinta. Nors kalbama, kad naujųjų Surface RT pagrindą sudarys Qualcomm keturių branduolių procesorius Snapdragon 800, tačiau galima tikėtis ir kitokių variantų (pavyzdžiui, nVidia Tegra 4).

Kalbėdamas apie programinę platformą Windows apskritai, Steve Ballmer labai didelis viltis sieja su mokslo metų pradžia, o kartu tvirtino, jog šių metų rudenį pasirodys daugybė pasiūlymų su Microsoft operacine sistema. Ar ruduo tikrai bus derlingas, pamatysime jau rugpjūčio mėnesį, kai prasidės akcijų ir nuolaidų sezonas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos