Steve Wozniak prakalbo apie „išmaniųjų laikrodžių“ galimybes


Jau seniai nedalyvaujantis Apple gyvenime Steve Wozniak tam tikra prasme jaučiasi atsakingas už bendrai su Steve Jobs sukurtą kompaniją. Jei tik atsiranda galimybė, jis visuomet pasiruošęs išsakyti savo nuomonę apie vieną ar kitą Apple veiksmą. Šį kartą, leidinio The Economic Times teigimu, Meksikos sostinėje vykusiame renginyje Steve Wozniak ryžosi apginti Apple garbę, kuri nemažos dalies žmonių akyse neva praranda novatorišką potencialą.

steve-wozniak

Iš pradžių S. Wozniak pareiškė, jog dabar kompanija Apple yra laukimo laikotarpyje, tačiau labai greitai bus atverta nauja plėtros kryptis. Jis paaiškino, kad negalima kasmet sulaukti revoliucinių pokyčių – juos demonstruoti taip reguliariai negalėtų niekas. Steve Wozniak mano, kad Apple išlieka „nuostabia kompanija“ su ypatinga kultūra ir ypatingų prekinių ženklų rinkiniu.

Kalbėdamas apie ant riešo nešiojamą kompiuterį (apie tokius Apple planus kalba visa galybė ekspertų ir analitikų), vienas iš kompanijos įkūrėjų taip pat panoro pasidalinti savo pageidavimais. Jo teigimu, panašūs įrenginiai savo galimybėmis turėtų priminti smarkiai sumažintą praėjusios kartos iPhone, kuris suprastų balso komandas (dėkui asmeniniam asistentui Siri) ir atkurtų muziką. Žinoma, tokiu būdu Apple laikrodis, jei prie jo kūrimo galėtų prisidėti Steve Wozniak, tačiau šiandien tai – tik fantazijos žmogaus, kuris jau seniai nedalyvauja Apple reikaluose.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos