Trečios kartos Nexus 7 bus išleistas, bendradarbiaujant su LG


Dar nesuspėjo publika apsispręsti, kur ir kada galima įsigyti antros kartos planšetinį kompiuterį Google Nexus 7, tuo tarpu negailestingi analitikai mus jau perkelia į tolimą ateitį. Kompanijos KGI Securities duomenimis, paieškos gigantas Google savo partneriu gali pasirinkti P. Korėjos kompaniją LG, o ne dabartinį gamintoją ASUS.

Planšetinis kompiuteris Google Nexus 7 (engadget.com nuotrauka)

Planšetinis kompiuteris Google Nexus 7 (engadget.com nuotrauka)

Apie tai pranešė puslapis 9to5Google, remdamasis KGI Securities analitikų komentarais. Manoma, kad nusisukti nuo ASUS kompaniją Google privers noras gauti prieigą prie LG gaminamų ekranų, kurie pasižymi gana pažangiomis specifikacijomis. Kad Google ypatingai daug dėmesio skiria planšetinių kompiuterių Nexus ekranams, galima spręsti iš antros kartos Nexus 7 – pastarojo ekrano raiška išaugo nuo 1280 x 800 taškų iki 1920 x 1200.

Reikia pastebėti, kad Google jau turi patirties, dirbant su LG – išmanusis telefonas Nexus 4 buvo kuriamas būtent šios porelės pajėgomis. 10“ ekraną gavusio planšetinio kompiuterio Nexus 10 gamyba patikėta kitam P. Korėjos gigantui – Samsung. Tokia plati partnerių pasirinkimo galimybė rodo, kad Google neturi problemų, renkantis norimą gamintoją. Tad visai tikėtina, jog 2014 metais galime pamatyti LG gamybos Nexus 7.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos