Ubisoft paaiškino, kodėl nenori Assassin’s Creed perkelti į šių dienų pasaulį


Visų Assassin’s Creed serijos žaidimų veiksmas, įskaitant ir būsimą projektą „Black Flag“, vyksta įvairiais istoriniais laikotarpiais, tačiau neretai galima išgirsti, jog Ubisoft gali bet kurią kitą dalį perkelti į mūsų laikus.

assassins_creed_jump

Renginyje „San Diego Comic-Con International 2013“ vykusios spaudos konferencijos metu vyriausias žaidimų serijos scenaristas Darby McDevitt paaiškino, kodėl Assassin’s Creed veiksmas nuolat vyksta praeityje. Kompanijos atstovai mano, kad „istorinis turizmas“ yra Assassin’s Creed skiriamasis bruožas, kuris yra ypač patrauklus šios serijos gerbėjams. Darby McDevitt teigė, kad kūrėjus daug labiau jaudina feodalinės Japonijos laikai, o ne XX a. ar juo labiau XXI a. įvykiai ir atmosfera.

Asmeniškai man labai patinka patalpinti Assassin’s Creed į Siogunato epochą, tačiau panašūs sprendimai negali būti priimami vieno žmogaus“, – pridūrė jis. „Kokioje epochoje bevyktų Assassin’s Creed veiksmas, mes pažadame jį padaryti maksimaliai ryškiu ir įdomiu.

Susiklosčiusių tradicijų nepakeis ir naują komiksų serija Assassin’s Creed: Brahman, kuri buvo pristatyta praėjusią savaitę. Įvykiai klostysis XIX a. Indijoje, kuri tuo metu buvo Britų imperijos dalis, tuo tarpu pagrindiniu herojumi taps Arbaaz‘as Mir‘as. Ubisoft tikina, jog komiksas susijęs su žaidimų serija daug labiau, nei galima įsivaizduoti iš pirmo karto. Su komiksu būtina susipažinti kiekvienam, kad domisi Assassin’s Creed serijos ateitimi.

Priminsime, kad apie Karibų piratų gyvenimą pasakojantis žaidimas Assassin’s Creed IV: Black Flag mūsų regione debiutuos 2013 m. lapkričio 1 d., projektas bus skirtas PC, Xbox 360 ir PlayStation 3. Pačioje metų pabaigoje arba 2014 metų pradžioje žadamos versijos Xbox One ir PS4.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos