Ubuntu Edge – pirmasis Canonical išmanusis telefonas?


Projektas Ubuntu Touch, kurį kompanija Canonical pristatė dar 2013 m. pradžioje, panašu, greitu metu įgys ir „geležinę“ išraišką. Apie tai kalba tam tikri keisti momentai, kuriuos galima stebėti oficialiame Ubuntu puslapyje.

Praėjusią savaitę Ubuntu.com lankęsi vartotojai matė reklaminį puslapį, kuriame matėsi skaitliukas. Šalia buvo užrašyta: „Linija, kurioje susiveda dvi plokštumos“. Daugiau jokių paaiškinimų nebuvo. Dar daugiau, po kurio laiko skaitliukas buvo pašalintas.

Canonical-Ubuntu-Edge Canonical-Ubuntu-Edge-back

Vienas iš entuziastų, nusprendęs išstudijuoti keistenybes rodžiusio puslapio failų direktorijas, rado dar neanonsuoto išmaniojo telefono nuotrauką. Pastaroji buvo perpublikuota per Google+. Tiesa, gali kilti abejonių dėl paviešintos nuotraukos tikrumo, tačiau po kurio laiko pati Canonical ėmėsi šalinti iš savo puslapio daug diskusijų sukėlusius failus.

Sunku pasakyti, ar užfiksuotas išmanusis telefonas priklauso realiam įrenginiui, o galbūt tai yra tik Canonical inžinierių sukurtas konceptas, kurios turėtų parodyti tikrą „ubuntofono“ veidą.

Pirmojo spėjimo naudai kalba tas faktas, kad Canonical pateikė patentinę paraišką JAV UPSTO organizacijai, kuri turėtų užregistruoti prekinį ženklą „Ubuntu Edge“. Kiek anksčiau, birželio mėnesį, kompanija užregistravo atitinkamą Interneto puslapį – ubuntuedge.com. Sprendžiant iš vis dažniau pasirodančios informacijos, Canonical jau yra pasiruošusi parodyti kažką tikrai naujo. Jei anksčiau minėtas skaitliukas nemelavo, anonsas gali įvykti jau šį pirmadienį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos