Vaikinas „nulaužė“ Nintendo žaidimą, kad pasipirštų savo merginai


Kaip pasipiršti merginai, kad ji tai prisimintų visą gyvenimą? Kiekvienas vyras šį klausimą sprendžia pagal savo fantaziją ir galimybes. Žaidėjui, pasivadinusiu slapyvardžiu Equinn0xX (tikras vardas Quinn), šio klausimo sprendimu tapo jo hobis.

nintendo-nes-console

Iš pradžių vaikinas surado kasetę su žaidimu Contra, skirtu 8 bitų konsolei Nintendo NES. Ją išrinkęs, jis išlitavo EPROM atminties mikroschemas, internete rado žaidimo ROM atvaizdą, o su specialia įranga pakeitė tam tikrus parametrus.

Vietoj pavadinimų „Player 1“ ir „Player 2“ atsirado vardai „Quin“ ir „Amy“ – realūs vaikino ir merginos vardai. Tačiau pagrindinis siurprizas laukė pabaigoje. Quinn paprašė savo merginą pereiti visą žaidimą (šis, beje, nėra vienas lengviausių), kol pačioje pabaigoje pasirodė užrašas „Sveikinu tave, Emi! Tu perėjai žaidimai, išgelbėjai Visatą ir laimėjai mano širdį. Ar tekėsi už manęs…

nintendo-nes-marry-me

Daugtaškis įrašytas dėl to, kad žaidime paprasčiausiai nėra klaustuko ženklo. Žaidėjo teigimu, jis galėjo visa tai pataisyti, tačiau tiesiog neturėjo daug laiko. Vaikinas prieš tai sugadino tuziną kasečių su žaidimais bei atliko eilę modifikacijų, kad jam pavyktų padaryti tai, kad padarė.

Vis tik pastangos pasiteisino: mergina pasakė „taip“. Visą nuotraukų galeriją, kaip vyko pasiruošimas, galima pamatyti šiame puslapyje.

quinn-and-amy

Vienas komentaras

  1. Pasipiktinęs parašė:

    Kažkokie kompiuteriniai iškrypėliai. Baisu…


Kitos kategorijos naujienos