Žaidėjai bando priversti Valve leisti per Steam perparduoti žaidimus


Dar šių metų vasario mėnesį Vokietijos vartotojų teisių apsaugos federacija (FGCO) kreipėsi į Berlyno apygardos teismą ir padavė ieškinį, nukreiptą prieš kompaniją Valve. Vartotojų teisių gynėjai ketina pasiekti, kad el. distribucijos sistemoje Steam būtų leista perpardavinėti žaidimus.

steam-resale-dollars

Praėjo beveik pusė metų, tačiau kompanija Valve neketina keisti savo turinio keitimosi politikos, nors žaidėjai taip pat neketina pasiduoti. Puslapis Cinema Blend praneša, jog teigiamų poslinkių galima tikėtis jau šiais metais.

Jei mes nelaimėsime proceso, visai tikėtina, kad Valve niekada nepakeis savo politikos žaidimų perpardavimo atžvilgiu“, – pažymėjo vartotojų teises ginanti organizacijos VZBV atstovė Eva Hoffschulte. „Vis tik teisybė mūsų pusėje, ir jei viskas pavyks, vartotojai galės įsigytus žaidimus parduoti kitiems žaidėjams“.

Dar praėjusių metų gruodžio mėnesį Valve verslo plėtros padalinio vadovas Jason Holtman pažymėjo, jog komopanija neketina suteikti Steam vartotojams galimybės perparduoti savo žaidimų. Antra vertus, NeoGAF forumo dalyviai birželio mėnesį išleisto Steam klieno beta versijoje rado eilučių, kurios užsimena apie galimybe dalintis žaidimais su draugais.

Vartotojų teisių gynėjai cituoja jiems naudingą Europos Teisingumo teismo verdiktą, kuriuo remiantis galima perparduoti ne tik žaidimus fiziniuose kaupikliuose, tačiau ir jų skaitmenines kopijas, ir tai daryti nepriklausomai nuo žaidimo diegimo metu patvirtinamų licencinių sąlygų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos