Pasirodė verslui skirta Windows 8.1 Enterprise Preview


Kompanija Microsoft vartotojams skirtą Windows 8.1 Preview versiją išleido prieš porą mėnesių, tuo tarpu verslo atstovams skirta versija vėlavo. Vis tik kūrėjai pagaliau pasistengė, kad pasirodytų ir Windows 8.1 Enterprise Preview.

Preliminarioje šios operacinės sistemos versijoje, skirtingai nuo įprastos, rasime visą eilę patogių ir galingų instrumentų, kurie skirti saugumui užtikrinti, taip pat produktyviai darbo erdvei sukurti.

Windows-8-1-Enterprise-Preview-ISO

Microsoft teigia, kad Enterprise Preview skirta ne tik funkcionalumo padidinimui. Buvo siekiama, kad būtų išsaugotas suderinamumas su Windows 8 ir nekiltų problemų su įprasta kompanijos darbo aplinka. Be jau žinomų Windows 8 funkcijų, tokių kaip integruotas Hyper-V, nešiojamų atvaizdų Windows To Go kūrimo aplikacijų, šifravimo įrankio BitLocker, kompanija Microsoft pasiūlė ir naujų funkcijų:

  • NFC technologijos palaikymas leis greitai susieti Windows 8.1 įrenginius su periferija (pavyzdžiui, spausdintuvais);
  • Tiesioginis spausdinimas per Wi-Fi Direct. Ši funkcija panaši į pirmą, tačiau šiuo atveju tai prieinama tuo atveju, jei spausdintuvai palaiko tokį funkcionalumą;
  • Miracast palaikymas sistemos lygmenyje. Turinio transliavimui į Miracast suderinamus įrenginius daugiau nereikia specialių priedų.
  • Bevielis mobiliojo ryšio kanalais transliuojamo interneto dalinimasis. Tai galės atlikti vartotojai, turintys 3G/4G LTE įrangą, kuria bus galima paversti prieigos taškais.
  • Daugiau autentifikacijos priemonių. Dabar sistemos lygmenyje integruotos priemonės, galinčios dirbti su pirštų atspaudų skaitytuvais arba virtualiomis Smart Card kortelėmis.
  • Padidintas Internet Explorer saugumo lygmuo. Saugumo sistema dabar gali stebėti tinklo prisijungimus, o kenkėjus atpažinti iš jų elgsenos. Internet Explorer galės skenuoti binarinius plėtinius, įskaitant ActiveX modulius.

Jei bus naudojama BYOD (Bring Your Own Device) praktika, IT specialistai galės nuotoliniu būdu pašalinti korporatyvinius duomenis, tačiau palikti vartotojo asmeninę informaciją. Atsirado galimybė blokuoti prieigą prie įrenginio, paliekant darbinėje būsenoje kokią nors aplikaciją. Microsoft mano, kad tai patogu demonstracinių kompiuterių atveju, taip pat tuomet, kai įrenginys duodamas vaikams, kad šie žaistų, žiūrėtų vaizdo klipus ir panašiais atvejais.

Windows 8.1 Enterprise operacinė sistema bus palaikoma iki 2023 metų sausio 10 d. Remiantis Microsoft planais, pastaroji versija iš Preview į RTM statusą bus pervesta 2013  m. rugpjūčio mėnesio pabaigoje.

  • Atsisiųsti Windows 8.1 Enterprise Preview: nuoroda

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

2 komentarai (-ų)

  1. Me parašė:

    ant kiek bukas zurnaliuga vien parodo tokie prierasai prie linku „Dėmesio: nuorodos veikia naujienos publikacijos metu.“


Kitos kategorijos naujienos