Windows 8 su sensoriniu ekranu vartotojus daro laimingesnius


Būtent taip konferencijoje BUILD 2013 pareiškė dabartinis Microsoft prezidentas Steve Ballmer. Remiantis apklausos, kurią atliko pati korporacija, rezultatais, sensorinius ekranus turinčių sistemų vartotojai operacine sistema Windows 8 patenkinti labiau, nei šiuo metu populiariausia programine platforma Windows 7.

ballmer_at_build_2013

Savo kalboje, kuri buvo skirta Windows 8.1 būsimam pasirodymui, Steve Ballmer pabrėžė, jog Windows 8 buvo išleista tuo metu, kai įrenginių „geležinė dalis“ buvo smarkiai atsilikusi nuo programinės, todėl negalėjo pilna apimtimi išnaudoti visų naujos Microsoft operacinės sistemos privalumų.

Vis tik nuo to laiko (2012 m. pabaigos) situacija kardinaliai pasikeitė, teigia Steve Ballmer: atsirado daug naujų įrenginių bei Windows 8.1 Preview, kuri grąžino vartotojui taip mėgstamas opcijas (pavyzdžiui, „Start“ mygtuką), ištaisė nemažai Windows 8 klaidų, taip pat galės sužibėti naujomis spalvomis.

Windows 8.1 vartotojui bus dar draugiškesnė, lengviau konfigūruojama, daug labiau pritaikyti verslo klientų poreikiams: aplikacijomis nuo šiol bus galima naudotis ir be tradicinių „atavizmų“ – pelės ir klaviatūros. Operacinėje sistemoje bus integruota naršyklė Internet Explorer 11 su WebGL ir Google proteguojamo protokolo SPDY palaikymu, bus galima pasinaudoti ir optimizavimo sensorinei sąsajai privalumais. Bus perrašyta sąveika su „debesų“ saugykla SkyDrive. Be kitų naujovių pridėtas ir 3D spausdintuvų palaikymas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos