Per tris mėnesius World of Warcraft prenumeratorių sumažėjo 600 tūkst.


Vienas pelningiausių kompanijos Activision Blizzard projektų ir toliau netenka savo žaidėjų. Remiantis kūrėjų publikuotais duomenimis, aktyvių World of Warcraft žaidėjų bazė per II ketvirtį smuko dar 600 tūkst. žmonių, praneša portalas CVG, taigi dabar WoW pasaulyje nuolat sukiojasi apie 7,7 mln. žaidėjų.

World of Warcraft screen

Palyginimui, šių metų I ketvirčio pabaigoje populiariojo MMORPG projekto prenumeratorių skaičius sudarė 8,3 mln., tuo tarpu 2012 m. pabaigoje  9,6 mln. žaidėjų. Savo geriausiais laikais Activision Blizzard žaidimą bent kartą per mėnesį žaisdavo apie 12 mln. žaidėjų.

Antra vertus, World of Warcraft ir toliau išlieka populiariausiu MMOG atstovu, kurį reikia prenumeruoti. Aišku, jei kompanija Blizzard nori uždirbti iš savo projekto dar bent vienerius, dvejus metus, būtina imtis aktyvių veiksmų.

Kiek anksčiau kompanijos Blizzard vadovas Robert Kotick buvo pareiškęs, kad kūrėjai ketina daug dažniau išleisti World of Warcraft atnaujinimus, kad žaidėjų susidomėjimas neišblėstų ir taip būtų bent jau pristabdytas jų pasitraukimas. Tam reikalui netgi pradėta eksperimentuoti su mikrotranzakcijomis, kurių įvedimas tam tikra prasme gali reikšti, jog bus atsisakoma abonentinio mokesčio.

2 komentarai (-ų)

  1. Justas parašė:

    Matyt pagaliau zmones pradejo pirkti Guild Wars 2 , nusiperki ir zaidi , nera menesinio mokescio 🙂

  2. Ignas parašė:

    matyt zmones pradejo zaisti SWTOR kuris ne pay 2 win ir turi superine story line ir yra F2P 🙂


Kitos kategorijos naujienos