XBOX One specifikacijos iki oficialaus debiuto gali būti pagerintos


Epopėja su dar nepasirodžiusia žaidimų konsole Xbox One po truputį panašėja į užsitęsusį serialą, o netikėti siužeto posūkiai stebina vis rečiau.

Iš pradžių Microsoft daugelį žaidėjų papiktino griežtu draudimu savo žaidimų diskų neduoti draugams, taip pat reikalavimu turėti Interneto ryšį (bent jau kartą per 24 valandas), kad konsolė nepavirstų vien tik TV ir filmų peržiūros priemone. Po kurio laiko pranešta kaina – $499, o tai visais $100 brangiau, nei konkurento Sony PlayStation 4 (tiesa, Microsoft sprendimas komplekte turės „viską girdintį“ Kinect).

Šiuo metu Xbox kūrėjų komandai asmeniškai vadovauja Steve Ballmer

Šiuo metu Xbox kūrėjų komandai asmeniškai vadovauja Steve Ballmer…

Maždaug mėnesį stebėjusi nuolat prastėjančią žaidėjų nusistatymą, Microsoft nusprendė pristabdyti „tik į priekį važiuojantį Xbox traukinį“: atsisakyta reikalavimo nuolat turėti Interneto ryšį, atšaukti reikalavimai savo žaidimų dalijimuisi su draugais. Paskui pasirodė pranešimai, kad tokiais pakeitimais buvo patenkinti ne visi Microsoft specialistai. Galbūt tai tapo viena iš priežasčių, kodėl visai neseniai Microsoft Xbox padalinį paliko jos vadovas Don Mattrick, kuris viską nuo šiol stebės iš Zynga vadovo kėdės.

Mažai kas gali prisiminti tokius staigius pakeitimus, kai produktas anonsuotas, o kompanija staiga persigalvoja dėl esamo funkcionalumo. Antra vertus, panašu, kad Microsoft pokyčių vajus dar toli gražu nesibaigė. Šaltinių teigimu, korporacija jau dabar planuoja keisti Xbox One technines specifikacijas, kad ši galėtų pasigirti didesniu produktyvumo lygiu. Tai visai suprantama – mažesnė sparta už didesnę kainą daugumos vartotojų tikrai neįtikins.

Pranešama, kad Xbox One turėtų gauti didesniu taktiniu dažniu veikiantį grafinį procesorių ir 12 GB DDR3 operatyvios atminties vietoj anksčiau planuotų 8 GB. Įdomu tai, kad tai nebus vieninteliai pakeitimai, nors iki debiuto rinkoje liko vos 4 mėnesiai. Žinoma, visiškai pakeisti aparatines specifikacijas nepavyks, todėl ekspertai ir analitikai jau dabar kalba, kad kita naujiena apie Xbox One bus susijusi su konsolės kaina.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos