Zalman CNPS2X: kompaktiškas aušintuvas iš gryno vario


P. Korėjos kompanija Zalman, kuri garsi savo originalios formos aušinimo sistemomis, pristatė naują produktą CNPS2X. Pastarojo aušintuvo ypatumas – kompaktiškumas: jo matmenys sudaro 84 х 84 х 27 mm, svoris – 83 gramai. Jį galima įdiegti praktiškai į bet kurį kompiuterinį korpusą. Vis tik tai nereiškia, kad aušintuvas nepasižymi efektyvumu: CNPS2X gali susidoroti su procesoriais, kurių TDP siekia 120 W.

Zalman CNPS2X 01

Apvalus aušintuvas sukurtas iš gryno vario, procesoriaus išskiriamos šilumos tolygus paskirstymas vyksta, pasitelkiant S-formos termo vamzdelį, kuris tiesiogiai kontaktuoja su centriniu procesoriumi. Į radiatorių „integruotas“ 80 mm skersmens ventiliatorius, kurio sparta svyruoja nuo 1500 iki 2600 aps./min., o triukšmo lygis neviršija 22,7 dBa.

Zalman CNPS2X 02

Aušintuvas Zalman CNPS2X suderinamas su Intel procesoriais (LGA 115x ir LGA 775 platformomis), taip pat AMD sprendimais su AMD Socket AM3(+), Socket AM2(+), Socket FM1, Socket FM2 lizdais. Prekyboje aušinimo sistema pasirodys liepos mėnesio antroje pusėje, rekomenduojama kaina – $30 (~ 80 lt be mokesčių).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos