Ispanijoje šiandien debiutavo pirmasis telefonas su Firefox OS


Šiandien, portalo CNet teigimu, išmaniųjų telefonų rinkoje įvyko gana svarbus renginys, juo labiau, kad nauja operacinė sistema debiutuoja ne kiekvieną dieną. Ispanijos mobiliojo ryšio operatorius pristatė biudžetinį išmanųjį telefoną ZTE Open, kuris gaus programinę platformą Firefox OS.

Tokiu būdu, kompanijos Mozilla projektas su atviru išeities kodu pagaliau pasiekė komercinio produkto stadiją. Išmaniojo telefono ZTE Open kaina sudaro 69 eurus (~ 240 lt), o tai turėtų suteikti konkurencinį pranašumą net tuo atveju, kai aplinkui pilna biudžetinių Android telefonų.

zte-open-hands-on-firefox-os

Žinoma, už tokią kainą nereikia tikėtis flagmaniškų techninių specifikacijų. ZTE Open gavo 3,5“ įstrižainės 480 x 320 taškų raiškos ekraną, 3,2 MP raiškos pagrindinę kamerą, 512 MB operatyvios atminties ir tokio paties dydžio duomenų kaupiklį. Pastarąjį bus galima išplėsti su 4 GB talpos microSD kortele, kuri yra komplekte. Kaip jau buvo minėta anksčiau, Firefox OS nusitaikė į biudžetinių išmaniųjų telefonų segmentą, o pagrindiniais pirkėjais turi tapti besivystančių šalių gyventojai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos