AdDuplex statistikoje netikėtai pasirodė ir antros kartos Surface RT


Kompanija AdDuplex, kuri užsiima reklama Windows ir Windows Phone skirtose aplikacijose, pristatė eilinę statistinę ataskaitą apie Microsoft mobilią ekosistemą. Analizei skirti duomenys surinkti iš 393 aplikacijų, kurios prieinamos el. parduotuvėje Windows Store.

Rezultatai rodo, kad Microsoft gaminami Surface RT planšetiniai kompiuteriai yra vienais iš lyderių tarp įrenginių su Windows 8 ir Windows RT platformomis, nežiūrint į tai, kad bendras šių įrenginių populiarumo lygis tarp vartotojų yra labai mažas. Jei balandžio mėnesį vos 6,2% aplikacijų buvo naudojamasi Surface RT planšetėse, tai rugpjūčio mėnesį šis rodiklis padidėjo iki 9,5%.

windows-devices-adduplex

Tikėtina, kad planšetinių kompiuterių dalinimas švietimo įstaigoms, taip pat žymus kainos sumažinimas bei įvairios akcijos padarė įtakos populiarumo augimui. Neseniai buvo sumažintos ir planšetinių kompiuterių Surface Pro su Windows 8 kainos, tačiau kol kas jų daliai tenka vos 1% (7 vieta tarp visų Windows įrenginių).

Tarp Windows 8 ir Windows RT įrenginių gamintojų lyderio pozicijas užima kompanija HP (21,2%), už jos liko kompanija Dell (11,7%), tuo tarpu pačiai Microsoft tenka 10,5%.

Kompanijos AdDuplex pateikti duomenys rodo, kad aktyviai testuojami ir antros kartos Surface planšetiniai kompiuteriai, kurie statistikoje figūruoja kaip „Microsoft Corporation Surface 2“ ir „Microsoft Corporation Surface with Windows 8.1 Pro“ įrenginiai. Panašu, kad Microsoft aktyviai testuoja naujų planšetinių kompiuterių prototipus, o tai reiškia, kad jų debiuto galime sulaukti jau šių metų pabaigoje – galbūt spalio 17 d., kai bus pristatyta Windows 8.1.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos