AMD FX-9590 galima įsigyti už mažiau 1250 litų


„Brangus ir godus“ – tam tikrais atvejais toks charakteristikų derinys gali tapti komplimentu, jei, pavyzdžiui, kalbėtume apie automobilį. Tačiau šiais žodžiais „karjeros pradžioje“ galima aprašyti procesorių AMD FX-9590, kuris, esant tam tikroms sąlygoms, turėtų pasiekti 5.0 GHz ribą. Tiesa, tam reikia tinkamos motininės plokštės ir labai geros aušinimo sistemos.

Kai kurios el. parduotuvės jau ėmė mažinti AMD FX-9590 kainą, kuris per įvairiausius kelius prasmuko į mažmeninės prekybos tinklus, nors nuo pat pradžių jam buvo paruošta vieta OEM kompiuteriuose. Pavyzdžiui, britų parduotuvė Aria PC siūlo šį procesorių be jokių priedų (net ir be aušinimo sistemos) už 299 svarus (~ 1225 lt).

fx_9590-price

Jeigu pirkėjui iš už D. Britanijos ribų pavyktų įtikinti nemokėti PVM, procesoriaus kainą galima sumažinti dar labiau. Pirkėjas pats turėtų pasirūpinti suderinama motinine plokšte, kuri galėtų palaikyti procesorių su 220 W TDP.

Be to, ant pirkėjo pečių gula aušinimo sistemos įsigijimas, kuri galėtų aušinti procesorių, dirbantį 4.7/5.0 GHz taktiniais dažniais. Aišku, rekomenduojama įsigyti vandens aušinimo sistemas, nors galima apsieiti ir su taip vadinamais superaušintuvais, naudojančiais bokšto tipo radiatorius ir ventiliatorius.

Vienas komentaras

  1. tadas parašė:

    kaip tik ziema ateina, sildytuvas dabar pigiau 🙂


Kitos kategorijos naujienos