AMD Hawaii vaizdo plokščių kainos neviršys $600


Radeon HD 7900 serijos vaizdo plokščių kainų mažėjimas, pasiruošimas rugsėjo mėnesio pabaigoje įvyksiančiam renginiui, spartos testai ir pirmosios nutekintos nuotraukos – visa tai kalba, kad kompanija AMD ruošiasi grafinių adapterių su GPU Hawaii pristatymui.

amd-radeon-hd-7990-black

Žurnalistai iš puslapio Fudzilla iš anoniminių šaltinių sužinojo, kad vaizdo plokščių su grafiniu procesoriumi Hawaii kainos neviršys $600 (~ 1590 lt). Žinoma, tai gana abstrakti formuluotė, kad būtų galima daryti galutines išvadas apie naujienų pozicionavimą, tačiau AMD asortimente tokie grafiniai adapteriai atsidurs tarp dviejų branduolių flagmano Radeon HD 7990 (ši neseniai atpigo iki $699) ir vieno GPU spartuolio Radeon HD 7970 GHz Edition.

Jei prognozės dėl kainų pasitvirtins, tai GPU Hawaii sprendimams teks kovoti su nVidia vieno GPU savininku GeForce GTX 780, kuris šiuo metu įvertintas $649. Juo labiau, kad ir anksčiau teko girdėti užuominas apie šių vaizdo plokščių dvikovą. Taip kalbama kompanijos AMD partneriai, tai rodo ir neseniai publikuoti spartos testų rezultatai, kuriuose GPU Hawaii ne tik lenkia savo tiesioginį konkurentą, tačiau už nugaros palieka GeForce GTX Titan.

Iš daugėjančios informacijos aiškėja, kad AMD išeina į finišo tiesiąją su naujos vaizdo plokštės pasiruošimu debiutui rinkoje, taigi dabar belieka sulaukti tik rugsėjo mėnesio pabaigos, kad sužinotume daugiau oficialios informacijos ir spartos rezultatų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos