AMD komentuoja gandus apie APU Kaveri užlaikymą


Kompiuterių rinkoje esant daug neapibrėžtumo, nemaža dalimi susijusio ir su AMD būsimų produktų anonsais, šios kompanijos viceprezidentas Roy Taylor savo laiku viską dar paaštrino, kalbėdamas apie hibridinių procesorių Kaveri pasirodymo terminus. Tuomet buvo pasakyta, kad naujos kartos APU anonsas gali įvykti sausio mėnesio parodoje CES 2014, o tai reiškė, kad vartotojai juos galėtų įsigyti anksčiau vasario mėnesį.

lisa-su-shows-apu-kaveri

Tas pats šaltinis pranešė, jog AMD padalinys Taivanyje iki šiol neigė bet kokius gandus, jog APU Kaveri anonsas yra nukeliamas į kitus metus. Reikia pripažinti, kad ne vienas šaltinis bandė eskaluoti atidėjimo temą, tačiau iš AMD nuolat gaudavo atsakymą, jog kompanijos planai nesikeičia.

Šį kartą puslapis VR-Zone ryžosi dar kartą paliesti šią temą, o kompanija AMD tam neprieštaravo. Naujas procesorių gamintojo atstovų pareiškimas teigia, kad kompanija iš tikrųjų savo klientams pradės tiekti procesorius Kaveri šių metų IV ketvirtyje, kaip ir buvo planuota.

Kitas reikalas, kad visa tai susiję su OEM sektoriumi, taigi mažmeninėje prekyboje naujieji APU nepasirodys anksčiau 2014 metų I ketvirčio. Pirmieji debiutuos APU Kaveri, skirti Socket FM2+ platformai. Mobilūs Kaveri atstovai nešiojamuose kompiuteriuose pasirodys kiek vėliau, tačiau tai įvyks iki 2014 m. II ketvirčio pabaigos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos