AMD vaizdo plokščių pirkėjai patys rinksis, kokį žaidimą gaus dovanų


Kompanijos AMD propaguojama tradicija kartu su vaizdo plokštėmis komplektuoti naujausius žaidimus visai neseniai įgavo naują postūmį. AMD vakar pristatė naują akciją – Never Settle Forever. Su atitinkamomis vaizdo plokštėmis bus galima nemokamai gauti tų žaidimų, kurie geriausiai išnaudoja įsigytų grafinių adapterių galimybes.

amd-never-settle-games

Jei anksčiau kompanija komplektuodavo vaizdo plokštes su konkrečiais žaidimais, tai dabar akcija tapo daug lankstesnė. Dabar AMD Radeon HD vaizdo plokštės dėžutėje bus galima rasti kuponą, kuris leis patiems išsirinkti norimą žaidimą iš pasiūlyto katalogo.

Radeon HD 7770 GHz Edition ir Radoen HD 7790 pirkėjai galės pasirinkti vieną žaidimą iš šešių, Radeon HD 7850 ir HD 7870 pirkėjai – 2 iš 8, tuo tarpu perkant Radeon HD 7970 GHz Edition, HD 7970 ir HD 7950, bus galima nemokamai gauti 3 žaidimus iš 9. Reikia pripažinti, kad akcija tikrai šauni – vietoj to, kad gautume ką nors nereikalingo, dabar bus galima pasirinkti patiems.

7 komentarai (-ų)

 1. aiwaris parašė:

  menka nauda bent jau man is to kad ir zadu pirkt kazkiuria is situ vga nes turiu ir taip beveik visus siulomus zaidimus.

  • Kostas parašė:

   metu gale pasirodys nauji geimai, galesi su nauja vga juos zaist 😉

 2. BigR parašė:

  Man kilo klausimas apskritai jei nusiperki viena is siu vga,tai ar Lietuvoje siulomas bundle galioja? Nes jei taip tai,kai ji gauti 😀 Nusipirkau 7790 ir visai butu gerai,nemokamai gauti zaidimuka 🙂

  • thermal parašė:

   jei neradai kupono, reiškias, per anksti nusipirkai – akcija tik prieš keletą dienų prasidėjo.

  • Paulius parašė:

   O šita akcija galioja visoms plokštėms su trečios kompanijos aušinimu, ar tik originalioms AMD? Vargu ar jas kas perka…

   • Slibinas parašė:

    visu gamintoju radeon hd modeliams akcija turi galioti. etaloniniu amd vga pas mus apskritai sunku rasti.


Kitos kategorijos naujienos