Amerikiečiai uodus naikins, pasitelkę bepiločius lėktuvus


Pasaulyje yra visa galybė problemų. Pavyzdžiui, uodai: kaip besistengtum juos išnaikinti, kiekvieną vasarą jie žmonėms vis tiek neduoda ramybės. Tačiau progresas vietoje nestovi. Šį kartą atėjo laikas imtis rimtų veiksmų – į pagalbą pasitelkti bepiločiai lėktuvai.

Floridos valstija ruošiasi išbandyti kompleksą priemonių, tarp kurių vietos atsirado ir bepiločiams skraidymo aparatams.

Ekspertų teigimu, yra kelios uodų naikinimo problemos. Viena jų – jų tiesiog labai ir labai daug. Tuo tarpu antra – bet kokia bala bus puiki terpė uodams veistis. Kadangi Floridoje yra labai daug pelkių, visose jose knibždėte knibžda uodų. Žinoma, uodus reikia naikinti dar tik užgimusius, kol dar neturi sparnų.

Tam, kad būtų ištirti vandens telkiniai, kaip ir reikalingas bepilotis lėktuvas Maveric, kurį gamina kompanija Condor Aerial. Jis turi infraraudonųjų spindulių kamerą ir gali veikti autonominiu režimu. Po to, kai jis surinks informaciją, atitinkamos vietos bus pažymėtos, ir čia ims darbuotis vabzdžių naikinimo tarnybos. Tiesa, ar joms tikrai pasiseks, nemažai biologų ir gamtos mylėtojų kyla didžiulis klausimas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos