Android 4.3 migruoja į stacionarius ir nešiojamus kompiuterius


Neseniai pristatyta operacinė sistema Google Android 4.3 gana greitai tapo technokratų ir kompiuterių maniakų „auka“. Kažkas šio atnaujinimo pagrindu kuria specializuotas versijas planšetiniams kompiuteriams ir išmaniesiems telefonams (vienu iš populiaresnių galima laikyti „Cyanogen Mod“), o kažkas imasi Android perkelti, rodės, į tuos įrenginius, kuriuose įprasta matysi OS Windows, Mac OS X arba įvairias Linux versijas.

android-x86-pc

Dabar Android 4.3 išmoko dirbti su x86 architektūros procesorius turinčiais kompiuteriais, taigi dabar nekils neįveikiamų problemų, norint pasinaudoti Google platforma įprastuose nešiojamuose arba stacionariuose kompiuteriuose, praneša puslapis Liliputing.

Šiuo metu išleista kūrėjams skirta Android 4.3 (x86) versija, tačiau ji turi gana daug klaidų, o ir veikia ne visai „stabiliai“, tačiau visa tai laikina, tikina entuziastai, o greitu metu bus pristatytas vartojimui paruoštas produktas.

Teigiama, kad asmeniniams kompiuteriams skirtas Android 4.3 rinkinys turi branduolio versiją 3.10.2, kuri puikiai jaučiasi sistemose su kompanijos AMD diskretinės vaizdo plokštėmis, arba atvirkščiai, su kompanijos Intel integruota grafika.

Kol kas „stacionari“ Android 4.3 versija neturi visų funkcijų, kuriomis gali pasigirti mobili operacinės sistemos modifikacija. Pranešama, kad laikinai teks apsieiti be super-vartotojo teisių, taip pat be ramybės režimo. Pastarąjį galima aktyvuoti, tačiau iš jo išeiti bus galima tik sistemą perkrovus. Kaip sakoma, devynis kartus pamatuok – dešimtą Reset.

Testinė x86 platformoms skirta Android 4.3 versija prieinama visiems norintiems, ją gali atsisiųsti kiekvienas norintys bei išbandyti savo asmeniniame kompiuteryje. Žemiau pateiktas vaizdo klipas, kuriame matyti, kaip Android 4.3 veikia nešiojamame kompiuteryje Acer Aspire 522 su procesoriumi AMD C-50:

2 komentarai (-ų)

  1. Leons parašė:

    Dauguma atveju tai neefektyvu. Android planšetę su visais docking station ir papildomom klavom, ko gero pigiau nusipirksi, o ką jau belygint user expierence 🙂

  2. :D parašė:

    man ir per Facebooka zaidimai veikia 😀


Kitos kategorijos naujienos