Antros kartos Kinect gaus pačios Microsoft kurtą procesorių


Naujos kartos konsolės XBOX One „popierinės“ prezentacijos metu buvo šiek tiek papasakota apie antros kartos kontrolerį Kinect, tačiau įdomiausia informacija buvo atskleista tik dabar, praneša naujienų agentūra Bloomberg.

Microsoft atstovai, kurie susiję su pažangaus kontrolerio kūrimu, prisipažino, jog pagrindinis valdantysis Kinect 2 procesorius buvo sukurtas daugiausia pačios Microsoft pajėgomis. Anksčiau kompanija daugiausia rėmėsi izraeliečių kompanijos PrimeSense sukurta mikroschema.

Kinect 2 ypatumas - ypač greita reakcija į vartotojo veiksmus ir didelis jautrumas

Kinect 2 ypatumas – ypač greita reakcija į vartotojo veiksmus ir didelis jautrumas

Technologija „Time of Flight“, kūrėjų teigimu, leis naujos kartos Kinect pagauti net ir pačius smulkiausius žmogaus veido išraiškos pasikeitimus, o taip pat itin tiksliai seks pirštų judesius, netgi širdies ritmą.

Pirmoji Kinect versija kentėjo nuo to, kad negalėjo tiksliai atpažinti sėdinčių suaugusiųjų, taip pat mažų vaikų judesių, „prastai matė“ prasto apšvietimo sąlygomis. Naujoji Kinect versija šių trūkumų neturės, be to, jos matymo laukas padidės 60 laipsnių. Naujos kartos Kinect, kompanijos Microsoft teigimu, turėtų paskatinti įsigyti būsimą XBOX One.

Mikroprocesorių kūrimu kompanijoje Microsoft užsiima kolektyvas iš maždaug 200 žmonių. Su šia komanda noriai tariasi ir kiti Microsoft padalinių darbuotojai, kurie ieško būdų, kaip patobulinti savo produktus. Priminsime, kad XBOX One centrinį procesorių sukūrė kompanija AMD, atsižvelgdama į konkrečius Microsoft reikalavimus. Šiai konsolei mikroschemas gamina taivaniečių TSMC.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos