Antros kartos Microsoft Surface tiražas bus ribotas


Apie tai, kad Microsoft ruošia antros kartos Surface planšetinius kompiuterius, mes jau žinome vien iš kompanijos nVidia pasisakymų. Pastaroji ir toliau tieks savo Tegra procesorius Microsoft naujiems produktams. Be to, pati korporacija iš Redmondo yra pareiškusi, jog neketina atsiakyti plėtoti Windows RT netgi po milijoninių nuostolių ir partnerių demaršo,  kurie anksčiau taip pat prisidėjo prie Windows RT plėtros.

Jų bus labai daug, jų reklamų bus dar daugiau. Jie - planšetiniai kompiuteriai Microsoft Surface!

Jų turėjo būti labai daug, jų reklamų turėjo būti dar daugiau. Jie – planšetiniai kompiuteriai Microsoft Surface!

Taivano komponentų gamintojai, kuriuos cituoja puslapis DigiTimes, praneša, kad kol kas prekybos tinklai ir gamintojai bando „suvirškinti“ turimas planšetinių kompiuterių Surface atsargas. Tai matydama, Microsoft atsargiai formuoja antros kartos Surface užsakymus. Pavyzdžiui, kontraktinis gamintojas Pegatron gavo ne didesnį nei 300 tūkst. vienetų antros kartos Surface užsakymą. Jei rinka susidoros su tokiu kiekiu, užsakymas galbūt bus padidintas.

Naujos kartos Surface teks pasirodyti rinkoje labai sudėtingu metu, kadangi konkurencija bus milžiniška. Kompanija Apple iki 2013 metų pabaigos turės atnaujinti savo asortimentą, Intel partneriai plėtos hibridinius sprendimus, tuo tarpu Microsoft pabandys daugiausia remtis švietimo ir verslo segmentais.  Tiesa, čia Windows RT populiarinimui prireiks titaniškų jėgų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos