Antros kartos Nexus 10 gamins ASUS, o ne Samsung?


Kompanija Google ketina eilinį kartą pakeisti partnerį, kuris užsiima firminių išmaniųjų telefonų Nexus gamyba. Tiesa, planšetinių kompiuterių segmente paeiškos gigantas išsaugo tvirtus ryšius su kompanija ASUS. Pastarajai paskirta ne tik antros kartos Nexus 7, tačiau ir naujojo Nexus 10 planšetinio kompiuterio gamyba, praneša puslapis Geek.

Teigiama, kad atnaujintas planšetinis kompiuteris Nexus 10 pasirodys prieš pat kalėdinių išpardavimų sezoną. Jis bus prieinamas ne tik firminėje Google elektorninėje parduotuvėje, tačiau ir mažmeninės prekybos tinkluose, tame tarpe ir Best Buy. Šis, beje, jau pradėjo ruoštis šio mobilaus įrenginio pasirodymui.

nexus10_by_asus

Manoma, kad Google Nexus 10 gaus tą patį 10.1“ įstrižainės ekraną su 2560 x 1600 taškų raiška, tačiau aparatinės platformos pagrindą sudarys ne Samsung, o Qualcomm keturių branduolių procesorius – Snapdragon 800. Apie kitus aparatinės dallies pakeitimus spręsti kol kas anksti. Šaltinio išplatintoje nuotraukoje matyti, kad prekyboje pasirodys mažiausiai viena Nexus 10 modifikacija, kuri turės Wi-Fi adapter ir 16 GB talpos duomenų kaupiklį. Pastarasis variantas turėtų tapti ta bazine versija, kuri ir kainuos mažiausiai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos