Apie būsimas AMD vaizdo plokštes užuominų rasta HWINFO programoje


Apie kompanijos AMD ketinimus išleisti Pirate Islands šeimos vaizdo plokštes paaiškėjo prieš gerus metus. Tikimasi, kad tai bus šiame pusmetyje pasirodysiančių Volcanic Islands atstovų pamaina. Priklausomai nuo to, kaip klostysis AMD reikalai ir kokia bus situacija rinkoje, Pirate Islands gali būti pristatyti arba 2014, arba 2015 metais.

AMD-Radeon-HD-7990

Apie AMD planus patvirtina ir diagnostinės programėlės HWiNFO kūrėjai. Naujoje programėlės versijoje (teisingiau, jos pakeitimų aprašyme) atsirado štai tokių naujovių palaikymas:

  • Added support of Intel Broadwell family.
  • Added AMD Volcanic Islands/Crystal: Maui, Iceland/Topaz, Tonga/Amethyst.
  • Added AMD Pirate Islands: Bermuda, Fiji, Treasure.
  • Added AMD Carrizo, Amur, Bhavani.

Procesoriai Broadwell mobilią rinką turėtų pasiekti jau 2014 metų antroje pusėje, todėl stebėtis jų paminėjimu nereikėtų. AMD Volcanic Islands grafinių sprendimus diagnostinė programėlė dubliuoja, pristatydama kelis vardus – Crystal: Topaz ir Amethyst. Akivaizdu, kad mobiliame segmente sąlyginiai GPU pavadinimai turės pusiau brangių akmenų vardus.

Stacionariame segmente bus naudojami salų ir veikiančių vulkanų pavadinimai, nors gali būti ir atvirkščiai. Tiesa, GPU Hawaii sąsajos su stacionariu segmentu jau nekelia abejonių, taigi pastaroji informacija gali tik patvirtinti anksčiau pasirodžiusią informaciją.

Grafinių adapterių Pirate Islands atstovų yra kol kas tik trys – Bermuda, Fiji ir Treasure. Minimi ir būsimų AMD hibridinių procesorių vardai: Carrizo, Amur (galima Vishera pamaina) ir Bhavani. Taigi dabar bent jau žinome, kaip vadinsis būsimi naujokai. Dabar belieka tik sulaukti jų oficialaus anonso.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos