Apple A7 procesorius bus 31% spartesnis už A6, gaus judesių sekimo bloką


Įkyrūs gandai teigia, jog rugsėjo 10 d. kompanija Apple pristatys naujausius iPhone modelius. Sprendžiant iš turimos informacijos, naujasis flagmanas – iPhone 5S – gaus procesorių A7, skirtingai nei iPhone 5, kuriame sumontuotas procesorius A6. Neseniai tapo žinomos ir kai kurios naujosios SoC mikroschemos techninės specifikacijos.

chip-a7-apple

Fox News žurnalistai, kuriuos cituoja puslapis AppleInsider, tvirtina, jog procesorius Apple A7 už A6 bus maždaug 31%. Tiesa, čia nepatikslinama, kokie testai buvo naudojami.

Be to, naujame procesoriuje bus įdiegtas modulis, kuris bus specialiai skirtas vartotojo judesių sekimui, o tai leidžia spėti, kad išmanųjį telefoną bus galima valdyti ne tik pirštais.

Kol kas nežinoma, kaip Apple pasiekia didesnio produktyvumo lygio savo procesoriuose, kadangi A7, kaip ir pirmtakas A6, turėtų gauti du skaičiavimų branduolius. Tikėtina, kad kompanija iš Kupertino šį kartą pasinaudojo ARMv8 architektūra. Ši leidžia padidinti mikroschemos produktyvumo lygį maždaug 20%. Taip pat yra duomenų, jog iOS 7 palaikys 64 bitų operacijas. Tai turėtų padidinti duomenų apsikeitimo spartą.

Lygiagrečiai su šia naujiena pasirodė ir vaizdo klipas, kuriame anoniminiai šaltiniai jau pristatinėja „biudžetinį“ iPhone 5C su skirtingų spalvų korpusais:

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos