Apple ir Samsung išsigelbėjimo ieškos 12“ planšetiniuose kompiuteriuose


Kompanijos Apple publikuota šių metų II ketvirčio ataskaita parodė, kad planšetinių kompiuterių pardavimai klostosi, švelniai tariant, ne itin palankia linkme. Rinkos prisotinimas jaučiasi, nors kompanijos vadovas Tim Cook to ir nelabai nori pripažinti – II ketvirtyje planšetinių kompiuterių pardavimai smuktelėjo apie 9,7%, lyginant su I ketvirčiu, nors paprastai pavasario-vasaros laikotarpis būdavo augimo metas po tylos periodo sausio – vasario mėnesiais.

Asus-EP121-and-EP101-EEE-pads

Negana to, kompaktiškų planšetinių kompiuterių segmente kovos aršios kaip niekada, todėl kai kurie gamintojai vis dažniau galvoja apie naujų rinkos nišų įsisavinimą.

Puslapis DigiTimes praneša, kad kompanijos Apple ir Samsung išsigelbėjimą mato tame segmente, kuriame galėtų atsirasti planšetiniai kompiuteriai su 12” ir didesniais ekranais. Korėjiečių kompanija Samsung bijo vis stipresnės kompaktiškų planšečių ir išmaniųjų telefonų konvergencijos, taigi tam tikra prasme prognozuoja, kad ateityje laimės vis tik išmanieji telefonai. Dėl šios priežasties Samsung planuoja padidinti planšetinių kompiuterių ekranus. Skirtingai nei Apple, 12“ ir 13,3“ diapazone korėjiečių kompanija neypatingai rizikuoja sukurti konkurenciją savo nuosaviems nešiojamiems kompiuteriams.

Kiti planšetinių kompiuterių gamintojai, šaltinio teigimu, kol kas nenusprendė, kuria kryptimi jiems judėti, ir mieliau renkasi palaukti be stebėti, kaip seksis „didiesiems eksperimentatoriams“. Reikia paminėti, kad tai ne pirmas kartas, kai kalbama apie Apple ir Samsung norus kurti 12“ planšetinius kompiuterius. Tik ar tai taps realybe, čia jau kitas klausimas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos