Apple leido vaikams naudotis iTunes


Kompanija Apple paviešino savo internetinės tarnybos iTunes naujas naudojimo taisykles. Nuo šiol (ir iki kito pakeitimo, jei toks bus) projektu gali naudoti na tik suaugusieji, tačiau ir vaikai, kuriems dar nesukako 13 metų. Ir ne tik naudotis, tačiau netgi sukurti savo unikalias paskyras.

itunes

Puslapis MacRumors praneša, kad Apple leis vaikams, jaunesniems nei 13 metų, kurti savo profilius tuomet, jei korporacija gaus prašymą iš vaiko mokymo įstaigos. Iš viso to galima padaryti išvadą, jog nors iTunes iš prigimties yra pramoginė tarnyba, tačiau ją ketina panaudoti ir švietimo tikslams.

Tam tikra dalimi tokie naudojimosi politikos pakeitimai turėtų įtakoti ir iPhone bei iPod pardavimus, kadangi tėvai nuo šiol galės nupirkti šiuos mobilius įrenginius savo vaikams ir suteikti jiems galimybę laisvai naudotis iTunes. Mokyklų mokytojai ir vaikų darželių auklėtojai, kaip teigia Apple pranešimas spaudai, gaus naujų galimybių, dirbant su iTunes, kurios gana glaudžiais susijusios su būsima operacine sistema iOS 7.

Teigiama, jog technologija „Mobile Device Management“, kurią Apple sukūrė specialiai švietimo įstaigoms, leis mokytojams kontroliuoti mokinių ir studentų mobilius įrenginius. Tai turėtų leisti pagerinti mokymo procesą, kadangi bus mažiau dėmesį nukreipiančių faktorių.

Priminsime, kad mobilios operacinės sistemos iOS 7 debiutas turėtų įvykti šių metų rudenį, tačiau spėjama, kad tai gali įvykti kartu su naujos kartos išmaniuoju telefonu iPhone 5S, kuris ir gaus naują Apple programinę platformą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos