Apple pakeis iOS įrenginių pakrovėjus, tačiau tai padarys savaip


Praktiškai visą liepos mėnesį iš Kinijos plaukė žinios, kad iPhone savininkai, kurie naudojosi išmaniuoju telefonu baterijos krovimosi metu, ne kartą gaudavo elektros šoką. Vienas iš atvejų buvo mirtinas, kitu atveju žmogus išsigelbėjo, tačiau dabar yra komos būsenoje.

iphone-charger-001

Nors neretai tokiais atvejai buvo užfiksuot, kad su originaliu Apple iPhone buvo naudotis neoriginalus pakrovėjas, kompanija iš Kupertino nusprendė dėl šventos ramybės imtis priemonių. Kompanija pradeda programą, kurios metu bus galima grąžinti iOS mobilių įrenginių maitinimo adapterius. Pradedant rugpjūčio 16 d. vartotojai galės atiduoti savo pakrovėjus autorizuotuose Apple centruose, o už tai gaus naujus. Tiesa, viskas daroma, remiantis geriausiomis amerikiečių kompanijos tradicijomis – už naują adapterį teks sumokėti $10 (naujo adapterio kaina JAV rinkoje sudaro  $19).

Programa galios iki 2013 m. spalio 18 d. Galima „pakeisti“ po vieną iPhone, iPad ir Apple TV maitinimo adapterį. Tikėtina, jog daugelį vartotojo tai paskatins atsisakyti naudoti neoriginalius pakrovėjus. Antra vertus, tai labai panašu ne į keitimą, bet į pardavimą su nuolaida ir norą užsidirbti, pasinaudojant dideliu ažiotažu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos