Apple priklausomybė nuo Samsung ekranų ir toliau auga


Periodiškai pasirodo žinios apie tai, kad kompanija Apple bando visomis išgalėmis sumažinti savo priklausomybę nuo Samsung gaminamų komponentų. Tačiau kuo toliau ekspertai įsitikina, kad ta priklausomybė nė kiek nemažėja, o kartais net stiprėja. Analitikų kompanijos NPD DisplaySearch teigimu, 2013 metais Apple pirko korėjiečių gamybos ekranų daugiau, nei anksčiau.

woman-holds-ipad

„Korėjiečių gamybos“ šiuo atveju reikia suprasti, kad tiekimą vykdė Samsung ir LG. Remiantis pateiktais duomenimis, balandžio ir birželio mėnesiais planšetiniams kompiuteriams iPad skirtų 9,7“ ekranų tiekimas didžiąja dalimi buvo vykdomas Samsung Display, o ne LG Display pastangomis.

Apple jau nuo šių metų pradžios nuolat didina Samsung gaminamų ekranų pirkimus. I ketvirtyje kompanija iš Kupertino iš Samsung Display įsigijo 2,3 mln. vienetų ekranų, tuo tarpu II ketvirtyje šis rodiklis išaugo 80% iki 4,1 mln. egzempliorių.

Antrame pusmetyje Samsung turėtų pradėti tiekti iPad mini skirtus 7,9“ įstrižainės ekranus. Ar jie bus skirti pirmos, o galbūt ir antros kartos planšetėms – tikslių duomenų nėra. Kompaktiškiems iPad mini ekranus taip pat tiekia ne tik LG Display, tačiau ir Japan Display. Informuotų šaltinių teigimu, Apple tiekėjai Sharp ir AU Optronics kol kas turi nemažų problemų, taigi jų ekranai planšetiniuose kompiuteriuose iPad greitu metu nepasirodys.

2 komentarai (-ų)

  1. samsung parašė:

    normalu 🙂 kur tu pabegsi nuo samsung

  2. edga parašė:

    o kas cia tokio?


Kitos kategorijos naujienos