Apple uždraudė aplikaciją, dėl kurios žmonės gali sudaužyti savo iPhone


Aplikacija S.M.T.H. (Send Me To Heaven), deja, bet nepasirodys App Store. Kompanijos Apple atstovai atsisakė ją patalpinti el. parduotuvėje, o viskas motyvuota tuo, jog pastaroji aplikacija skatina vartotojus atlikti veiksmus, kurie gali smarkiai pakenkti jų išmaniesiems telefonams iPhone.

Aplikacijos „Send Me To Heaven“ esmė primityvi iki negalėjimo – iPhone savininkai turėtų mesti savo išmanųjį telefoną kuo aukščiau į viršų. Kuo aukščiau – tuo geriau. Jei žmogui pavyko pagauti nusileidžiantį iš dangaus iPhone, aplikacija apskaičiuoja aukštį, į kurį pakilo mobilus įrenginys. Pasiekimas automatiškai įrašomas į bendrą rezultatų lentelę.

Vis tik jei tikrai labai norite pažaisti „S.M.T.H.“, ją galite atsisiųsti iš Google Play, kur visiškai niekam nerūpi, kas atsitiks su jūsų Android išmaniuoju telefonu. Kompanijos Carrot Pop įkūrėjas ir aplikacijos autorius Petr Svarovsky iš anksto įspėja, kad nėra atsakingi už jūsų išmaniojo telefono ir kitų asmenų turto sugadinimą, jei mobilus įrenginys nusileis ne taip, kaip tikėjotės.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos