ASRock ir ASUS informuoja apie naują Intel mikroschemų reviziją


Remiantis dar liepos mėnesio pranešimu, kuri išplatino kompanija Intel, nuo šių metų liepos 15 d. procesorių gigantas savo partneriams ėmė tiekti atnaujintas 8-os serijos mikroschemų rinkinių versijas, kuris skirtas darbui su Intel Haswell procesoriais. Naujos C2 revizijos rinkiniai ištaiso problemas, kurios gali kilti dirbant su USB 3.0 išoriniais duomenų kaupikliais.

Liepos mėnesio pabaigoje po truputį ėmė debiutuoti motininės plokštės su pataisytais mikroschemų rinkiniais. Kai kurie gamintojai nepraleido progos ypatingai pažymėti sisteminių plokščių pakuotes, kurios praneša apie C2 reviziją. Štai japonų parduotuvė Akiba jau išskyrė kompanijų ASUS ir ASRock gaminius, ant kurių dėžučių aiškiai matomas lipdukas, patvirtinantis priklausomybę atnaujintam mikroschemų rinkiniui.

"Geriausia tik su C2 revizija". Taip atrodo naujausios pakuočių versijos.

„Geriausia tik su C2 revizija“. Taip atrodo naujausios pakuočių versijos.

Praeityje šis labai nesudėtingas triukas leido vartotojų akyse pakelti konkrečios motininės plokštės vertę, o ir pardavėjui būdavo suteikiamas šansas apie ką nors pakalbėti su klientu. Svarbiausia, kad C2 revizijos mikroschemų rinkinius turinčios motininės plokštės nepabrango, nors praktiškai nelabai yra už ką mokėti daugiau.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos