ASUS pristatė mažesnę, nei įprasta, GeForce GTX 760 versiją


Dar šių metų pavasarį kompanija ASUS pristatė publikai vaizdo plokštę GeForce GTX 670 su aušinimo sistema DirectCU Mini. Pastaroji pasižymėjo gana kukliais matmenimis. Pastarasis adapteris nuo šiol turi pasekėją. Praktiškai tai yra ta pati vaizdo plokštė, tik kitu pavadinimu – GeForce GTX 760.

Asus_GTX_760_DirectCU_Mini

Pagrindiniu naujoko privalumu ir toliau išlieka firminė aušinimo sistema su ventiliatoriumi CoolTech. Naujojo sprendimo dėka vaizdo plokštės ilgis neviršija 170 mm. Tai leidžia įdiegti GeForce GTX 760 DirectCU Mini net ir į labai kompaktiškus kompiuterinius korpusus.

Vaizdo plokštės grafinis procesorius veikia baziniu 1006 MHz taktiniu dažniu, tuo tarpu GPU Boost technologija jį paspartina iki 1072 MHz. Įdiegta 2 GB GDDR5 operatyvioji atmintis su 256 bitų magistrale, taktinis dažnis – 6008 MHz. Vaizdo plokštė papildomą maitinimą gauna per vieną 8-pin lizdą. Iš vaizdo išvesčių prieinamos DVI, HDMI ir DisplayPort.

ASUS GeForce GTX 760 DirectCU Mini pardavimai turėtų prasidėti jau kitą savaitę. Apie kainą, deja, kol kas nieko nepranešama, tačiau ji neturėtų smarkiai skirtis nuo esamų GeForce GTX 760 pavyzdžių.

ASUS GTX 760 DirectCU Mini

Vienas komentaras

  1. Deivis parašė:

    msi motinine paveiksleli :D?


Kitos kategorijos naujienos