Asus VivoBook S451 gavo procesorių Intel Core i5-4200U (Haswell)


Gana linksma situacija nutiko puslapio Prohardver žurnalistams. Kompanijos ASUS atstovai jiems testavimui turėjo nusiųsti nešiojamą kompiuterį VivoBook S551. Vis tik atvykęs siuntinys turėjo kiek kitokį modelį – VivoBook S451, apie kurį iki šiol nebuvo jokios oficialios informacijos. Aišku, nešiojamo kompiuterio testavimo nebuvo atsisakyti – juk kiek mažesnė ekrano įstrižainė nereiškia, kad tai yra visiškai kitoks modelis su visiškai kitokiu funkcionalumu.

asus_vivobook_s451_left

ASUS VivoBook S451 gavo 14“ įstrižainės sensorinį ekraną su 1366 x 768 taškų raiška. aparatinės platformos pagrindu tapo Intel Haswell procesorius Core i5-4200U, kuris priklauso Ultra Low Voltage kategorijai. Viduje taip pat įdiegta 4 GB operatyvios atminties, 750 GB talpos kietas diskas, o taip pat žemesnės vidutinės klasės diskretinė vaizdo plokštė GeForce GT 740M. Be viso kito galima aptikti ir optinių diskų įrenginį, kurio paprastai atsisakoma, kai kalbama apie kompaktiškus nešiojamus kompiuterius.

Iš kitų galimybių galima paminėti tris lizdus USB 3.0, po vieną Gigabit Ethernet ir HDMI, taip pat atminties kortelių skaitytuvą. Įdiegta 46 Wh talpos baterija. Galima pastebėti, kad VivoBook S451 dizainas yra savotiškas K56 ir N56 interjero detalių mišinys.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos