Atnaujinti Dell Inspiron nešiojami kompiuteriai gavo Haswell procesorius


Kompanija Dell pranešė, kad greitu metu pradės prekiauti atnaujintais Inspiron serijos nešiojamais kompiuteriais, kurie skirti moksleiviams ir studentams. Atnaujinti modeliai gavo ketvirtos kartos Intel Core procesorius su Haswell mikroarchitektūra.

Dell Inspiron 5537

Dell Inspiron nešiojamų kompiuterių šeima gaus du atnaujintus nebrangius modelius – Inspiron 3537 ir Inspiron 3737, o taip pat du modelius, kurie turės pažangesnes konfigūracijas – Inspiron 5537 ir Inspiron 5737. Kiekvienoje kategorijoje numatyti modeliai su 15“ ir 17“ įstrižainės ekranais, taip pat bus modifikacijų su ekranais, turinčiais Full HD (1920 x 1080) raišką.

Be integruotos grafikos yra galimybė pasirinkti modelių su diskretine vaizdo plokšte AMD Venus Pro (HD 8850), turinčia 2 GB GDDR5 atmintį, bei sensoriniu ekranu, padengtu apsauginiu stiklu Gorilla Glass.

17“ ekranus turintys modeliai Inspiron 5737 ir Inspiron 3737 gali būti komplektuojami grafiniu adapteriu AMD Venus XT (HD 8870) su 2 GB GDDR5 atminties. Su visais modeliais gali būti komplektuojama ir paprastesnė vaizdo plokštė AMD Sun XT (HD 8670), tuo tarpu pigiausi variantai apsieis integruota Intel grafika. Atnaujinti modeliai turės paprastus arba hibridinius kietus diskus, kurių maksimali talpa – 1 TB.

Dell Inspiron 5737 back

Naujų Intel Haswell procesorių naudojimas leido padidinti Dell Inspiron nešiojamų kompiuterių baterijos darbo laiką – kalbama, kad priklausomai nuo konfigūracijos, autonominiu režimu galima dirbti iki 8 valandų ir 25 minučių. Naujokai bus prieinami su operacine sistema Windows 8 64bit (su galimybe grįžti prie Windows 7 64bit) arba Ubuntu Linux.

Atnaujintų Dell Inspiron modelių pasirodymas prekyboje numatytas rugpjūčio mėnesio pabaigoje. Apie rekomenduojamas kainas mūsų rinkoje kol kas informacijos nėra.

4 komentarai (-ų)

 1. stalker parašė:

  kad ir kaip bebutu, inspirono kokybe nuo to tikrai nepageres…

  be latitudo is dell niekam neberekomenduoju

 2. thermal parašė:

  čia tai tiesa, į tuos pačius sunkius plastiko gabalus sugrūdo haswell ir ale naujiena didžiausia. jau geriau kokį asus paimti.

 3. Leons parašė:

  Inspiron pigiausia Dell linija, nėra ko daug norėt, nors galima būtų ir pasistengt. Man asmeniškai Vostro linija pasižymėjo geriausiomis savybėmis, latitude grynai verslo segmentui, todėl kai kas outdated, o ir ekranai nekokie.

 4. dell parašė:

  Asus nesamone.


Kitos kategorijos naujienos