Battlefield 4 konsolėje PS4 atrodo žymiai prasčiau, nei PC


Neseniai pasibaigusioje parodoje Gamescom 2013 kompanija Electronic Arts demonstravo savo naująją šaudyklę Battlefield 4. Demonstracijos pagrinde būdavo atliekamos, pasitelkus PC platformą, tačiau žurnalistams – tame tarpe ir portalo IGN atstovui Scott Lowe – leido pažaisti Playstation 4 versiją. Žurnalisto įspūdžiai buvo gana nevienareikšmiški.

battlefield-4-screen

Nors naujos kartos konsolės turėtų pasižymėti daug galingesne grafikos posisteme, kurią ir privalėtų išnaudoti būsimi žaidimai, tačiau būtent grafika ir nusipelnė daugiausia kritikos. IGN žurnalistas pažymėjo, jog asmeniniuose kompiuteriuose žaidimas BF4 demonstruoja aiškiai detalizuotas tekstūras, tuo tarpu PS4 jos atrodo daug prasčiau. Dalelės atrodo blankiai, nors su sugriovimas ir sprogimas viskas tvarkoje.

Be to, demonstracinė versija pasižymėjo HD 720p, o ne Full HD 1080p raiška. Scott Lowe mano, jog studijos DICE ekspertams teko šiek tiek supaprastinti grafiką, kad būtų galima realizuoti didelius žemėlapius. Juose, kaip teigiama, vienu metu galės varžytis iki 64 žaidėjų, o konsolėse kadrų per sekundę skaičius naujose konsolėse turės būti išlaikytas ties 60 FPS riba.

Antra vertus, iki Battlefield 4 ir naujos kartos konsolių debiuto vis dar lieka laiko, taigi kūrėjai dar galės patobulinti savo žaidimą ir geriau optimizuoti tiek PS4, tiek ir XBOX One.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos