Battlefield 4 daugelio žaidėjų režimas su maksimalios kokybės grafika


Viename iš Youtube puslapių buvo patalpintas nedidelis Battlefield 4 žaidybinis vaizdo klipas. Jame galima matyti vėliausią pirmo asmens šaudyklės versiją, skirtą PC platformai. Teigiama, kad vaizdo klipas nufilmuotas, nustačius maksimalius grafikos nustatymus.

Vaizdo klipas demonstruoja vieną iš ankstyvųjų daugelio žaidėjų režimo žemėlapių, taigi ypatingų gražumų jame nėra. Vis tik jau dabar galima įsivaizduoti, kokius pamatysime grafikos efektus, pavyzdžiui, dulkių stulpus, kurios sumažino matomumą, taip pat ore sklandančius popieriaus skutus. Sprendžiant iš pateikto video, žaidime atsiras žalios spalvos lazeriniai taikikliai. Ar juos bus galima turėti standartiniame komplekte, kol kas nežinoma.

Priminsime, kad ketvirtoji Battlefield dalis prekyboje pasirodys lapkričio 1 d. Ji bus skirta PC, XBOX 360 ir PS3. Kai tik pasirodys naujos kartos konsolės XBOX One ir PS4, jos taip pat gaus savo versiją.

6 komentarai (-ų)

 1. Ignas parašė:

  tikiuosi nereiks keist vaizdo plokstes man ;/

  • thermal parašė:

   jei jau su xbox360 ir ps3 veiks, tai ant pc skraidys, nebent pas patį penkių metų senumo vga 🙂

 2. Deivis parašė:

  Tikiuosi pavyktu man normaliai pavezti su intel i3 3220 ir gtx 660 bei 4gb ram :/ ant kokio 1080p low settings

 3. GTX650 parašė:

  zinoma, bus geras zaidimas, bet jej bus tik grafika geresne nei BF3 tai sakyciau butu monotoniskas zaidimas, nu ka eini zudais papjauni saudai is Bazookos nu biski jau atsibode. bet tikiuosi bus idomu.


Kitos kategorijos naujienos