Atnaujinimas BlackBerry OS 10.1 pradangina SMS žinutes


Dar visai neseniai kompanija BlackBerry atnaujino savo operacinę sistemą BlackBerry OS iki versijos 10.1. Deja, tarp naujovių ir patobulinimų atsirado viena rimta klaida, kuri sugadino nuotaiką ne vienam šios kompanijos išmaniųjų telefonų vartotojui, praneša portalas ZDnet.

blackberry-10-1

Paaiškėjo, jog kiekvienas BlackBerry OS 10 įrenginį turintis vartotojas po atnaujinimo rizikuoja nerasti svarbių dalykų. Pavyzdžiui, gali būti negrįžtamai prarastos SMS žinutės. Kai kurie vartotojai praneša, kad atnaujinimo neteko apskritai visų savo duomenų, o grįžimas prie versijos 10.0 nieko nepakeitė – duomenys buvo prarasti visiems laikams.

Teigiama, kad SMS žinutės bendrame sąraše egzistuoja, tačiau jas atidarius, jų viduje nieko nėra, tik tuščias laukelis. BlackBerry atstovai patvirtina, kad tam tikrais atvejais tokia problema iš tikrųjų pasireiškia, tačiau nukentėjusių vartotojų skaičius yra labai mažas. Iš pasisakymų buvo galima suprasti, kad problema nėra kritinė, nors šiuo atveju kompanija nėra toje pozicijoje, kad galėtų praretinti ir taip kuklų savo gerbėjų ratą – ją sėkmingai aplenkė Windows Phone.

Priminsime, kad BlackBerry OS 10.1 platinimas vyksta bevieliu būdu – tiesiog užtenka prisijungti prie Interneto. Šiuo metu atnaujinimas skirtas Europai, Kanadai, Vidurio Rytams, Afrikai, Lotynų Amerikai ir Azijos – Ramiojo vandenyno regionui. JAV atveju jis pasirodys arčiau rudens. Kaip matyti, su atnaujinimu skubėti nebūtina, kol nebus išspręstos kai kurios problemos. Kartu galima dar kartą paraginti nuolat daryti savo svarbių duomenų atsargines kopijas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos