Blizzard ruošia siurprizą World of Warcraft žaidėjams


7.7 mln. užkietėjusių prenumeratorių, kurie atkakliai žaidžia World of Warcraft, greitu metu iš kompanijos Blizzard gaus malonų bonusą. Pasirodysiantis „Connected Realms“ leis dviejų mažai apgyvendintų serverių žaidėjams įstoti į partijas, reidus, gildijas, prekiauti Aukcione ir pajusti malonumą iš žaidybinio proceso kaip senais gerais laikais.

Serverių pavadinimai kol kas neviešinami. Žinoma tik tiek, jog pastaroji galimybė bus aktuali tik tiems serveriams, kuriuose populiacija yra labai nedidelė. „Connected Realms“ bus prieinamas po to, kai pasirodys atnaujinimo versija 5.4. Pastarasis jau testuojamas „Public Test Realms“.

Be viso šito, kompanija Blizzard išleidžia 6 trumpus animacinius vaizdo klipus, kurie skirtų Pandų (Pandaren) rasei. Ir visai ne už kalnų mūsų laukia pilnametražis filmas, sukurtas World of Warcraft motyvais. Tikrai ne vienam žaidėjui įdomu, ar sugebės Blizzard išgelbėti skęstantį WoW laivą, o galbūt filmas ir bus tas atsisveikinimo fejerverkas, pranešiantis apie tai, kad World of Warcraft pakeičia naujas projektas, apie kurį jau ne pirmą mėnesį sklando įvairūs gandai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos