Call of Duty ir Battlefield dvikova teigiamai įtakoja visą industriją


Pirmojo asmens šaudyklių serijų Battlefield ir Call of Duty dvikova nesibaigia jau eilę metų. Žaidėjai nuolat ginčijasi, kuri šaudyklė yra geresnė, tuo tarpu kompanijų Electronic Arts ir Activision marketingo skyriai tuo tik naudojasi ir nuolat bando įkasti savo konkurentui.

ea-labels-frank-gibeau

Kompanijos EA Games prezidentas Frank Gibeau visoje šioje dvikovoje nemato nieko blogo – atvirkščiai, tokių galingų konkurentų susidūrimas teigiamai įtakoja visą žaidimų industriją, teigė EA Games vadovas, kalbėdamas su puslapio CVG žurnalistais.

Mes tikime Battlefield 4, mes galime pasiūlyti daug inovacijų, naujų galimybių, unikalių ypatybių. Mes be abejonės šį kartą pasirodysime geriau. Kai mes į rinką atėjome su originaliu Battlefield: Bad Company, serijos Call of Duty rinkos dalis daugelio žaidėjų šaudyklių rinkoje sudarė 95%. Ir su kiekvienu nauju žaidimu mes stengiamės atplėšti dar didesnį šios auditorijos gabalą“, – teigė Frank Gibeau.

Aš kai ką supratau iš sporto simuliatorių – FIFA ir Pro Evolution, Madden ir 2K – dvikovos. Tokios varžybos teigiamai įtakoja industriją. Dėl to geriau visiems: ir kūrėjams, ir leidėjams, ir žaidėjams. Ir visa tai vyksta dėl inovacijų, dėl siekio būti geresniu už konkurentą.“

bf-screenshot

Galiausiai EA Games vadovas pridūrė: „Dabar mes kuriame tris pagrindines serijas, kurios nuolat keis viena kitą – tai Battlefield, Titanfall ir Star Wars: Battlefront. Taip, anksčiau dar buvo Medal of Honor, tačiau mūsų principas toks: jei kažkas neveikia, reikia pabandyti kažką kitą.“

Priminsime, kad nauja dvikovos fazė numatyta šių metų spalio – lapkričio mėnesį. Battlefield 4 debiutuos spalio 29 d., tuo tarpu Call of Duty: Ghosts – viena savaite vėliau.

2 komentarai (-ų)

  1. Ignas parašė:

    kol BF netures e-sporto kaip CoD tai jis geresnis nebus

    • Profas parašė:

      Tures, nes jau dabar kurejai sake kad jis turi galimbybe tapti E-sportu, nes tures spectator mode, ir t.t


Kitos kategorijos naujienos