Civilization Online – debiutinis vaizdo klipas ir nuotraukos


Klasika tapusios Sid Meier strategijos gerbėjai jau girdėjo apie Civilization Online – daugelio žaidėjų online žaidimą, kurio kūrimu dar nuo 2010 metų užsiima studija XL Games. Visą tą laiką projektas išliko šešėlyje, ir tik visai neseniai studijos vadovas Jake Song, kuris kartu yra žaidimo vyriausiasis prodiuseris, sutiko žurnalistams papasakoti apie projektą detaliau.

civilization-online-01

Civilization Online pasiūlys atvirą pasaulį su procedūrine generacija. Žaidybinis procesas daugiausia vyks realiu laiku – pažingsniui atliekami elementai daugumoje atveju liks antrame plane. Žaidėjai galės tyrinėti žemėlapį, sukurtas daiktus, kovoti kaip kareiviai, plėtoti savo lyderio savybes iki tol, kol bus gautas frakcijos vadovo titulas, o taip pat statyti savo pastatus. Norint pastatyti kažką panašaus į Septynis Pasaulio stebuklus, reikės kelių šimtų žaidėjų pastangų.

Žaidime bus prieinamos keturios kultūros, kurios iš pradžių bus neutralios viena kitos atžvilgiu. Kiekvienas žaidėjas valdys vieną vienetu, kuris atstovaus vieną frakciją, kovos su kitais trimis ir padės savo kaimynams. Žaidimas bus padalintas į sesijas, kuriose nugalėti bus galima įprastu būdu (diplomatiniu, kariniu, kosminiu ir t.t.). Nepriklausomai nuo to, kuri frakcija laimėjo, visi žaidėjai išsaugos savo progresą.

civilization-online-02

Kūrėjai pridės keletą kovų tipų, nuo nedidelių PvP kautynių žemėlapio pakraštyje iki įsiveržimo į didelius miestus (tokius, kaip Vašingtonas) milžiniškų armijų, kurias sudaro šimtai žaidėjų. Nors ir mirę, žaidėjai išlaikys savo daiktus.

Civilization Online pagrindą sudarys varikliukas CryEngine 3, tačiau kūrėjai, kaip matyti iš nuotraukų, nusprendė neatskleisti viso jo potencialo, daugiau dėmesio skirdami daugelio žaidėjų „stiliui“. Nežiūrint į tai, kad projektas pozicionuojamas kaip MMOG, į žaidimą bus galima importuoti socialinius elementus taip, tarsi tai būtų vieno žaidėjo strategija.

Kada pasirodys Civilization Online, koks bus platinimo modelis ir ar žaidimas apskritai pasirodys už Azijos ribų (2012 metais projektas buvo pristatytas kaip skirtas šiai rinkai), kūrėjai kol kas neatskleidė.

civilization-online-03

civilization-online-04

civilization-online-05

civilization-online-06

civilization-online-07

civilization-online-08

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos