Debiuto metu Battlefield 4 turės septynis daugelio žaidėjų režimus


Žaidimų Battlefield 4 kūrėjai iš studijos DICE papasakojo, ko galima tikėtis būsimo projekto savininkams pirmosiomis dienomis. Iš pradžių, iki pirmojo DLC pasirodymo, pirmojo asmens šaudyklė turės dešimt daugelio žaidėjų režimui skirtus žemėlapius ir septynis režimus. Tarp jų bus galima rasti anksčiau žinomus Conquest, Rush, Team Deathmatch, Squad Deathmatch ir Domination, taip pat du naujus – Obliteration (Išnaikinimas) ir Defuse (Išvalymas).

bf4-art-screen-02

„Obliteration“ režimas pareikalaus iš žaidėjų surasti žemėlapio viduryje esančią bombą ir nugabenti ją į vieną iš trijų priešininko stovyklų. Kai tik bomba sprogsta, raundas skaitomas užbaigtu. „Defuse“ režimas labiau patiks patyrusiems žaidėjams – čia nėra galimybės atgimti, ir žaidimas užsibaigia, kai tik visa komanda yra sunaikinama.

Priminsime, kad Battlefield 4 debiutas numatytas lapkričio 1 d. Iš pradžių žaidimas bus skirtas PC bei senos kartos konsolėms XBOX 360 bei PS3. Kiek vėliau, kai debiutuos PS4 ir XBOX One, bus išleista versija ir šioms konsolėms.

Beje, priminsime, kad parodoje Gamescom 2013 žurnalistams pavyko pažaisti Playstation 4 skirtą Battlefield 4 versiją. Teigiama, kad šios modifikacijos grafikos kokybė gana smarkiai skiriasi (į blogąją pusę) nuo tos, kurią demonstruoja asmeniniai kompiuteriai. Reikia tikėtis, kad kūrėjai patobulins savo žaidimą ir jis geriau atrodys ne tik PS4, tačiau ir XBOX One (abiejų konsolių pagrindą, kaip žinia, sudaro ta pati AMD platforma)

Vienas komentaras

  1. Ignas parašė:

    greiciau ta BETA Duotu mum


Kitos kategorijos naujienos