Dell mažina Windows RT planšetinių kompiuterių kainas


Planšetiniai kompiuteriai su Windows RT kompanijai Microsoft tapo produktu, kuris rizikuoja įvelti programinės įrangos giganto vadovybę į teisminius ginčus dėl svarbios finansinės informacijos slėpimo. Dėl visko kalta labai prasta Surface RT planšetinių kompiuterių paklausa.

Ir jei Microsoft galvojo apie pasaulinį dominavimą, tai kuo vadovavosi partneriai, mesdami nemažai jėgų planšetinių kompiuterių su Windows RT kūrimui, iki šiol neaišku. Dabar planšetinių kompiuterių su Windows RT gamintojai masiškai atsisako šių produktų, o kas jų dar turi, sparčiai mažina jų kainas, norėdami atlaisvinti vietos sandėliuose paklausiai produkcijai.

Dell XPS 10 with keyboard

Kompanija Dell laikosi būtent šios strategijos. Anksčiau ji jau mažino modelio XPS 10 kainą, kuris sumenko iki $299 už modelį su 32 GB kaupikliu. Vėliau kainos vėl grįžo į savo vietas, kol Dell vėl nesiryžo imtis akcijų.

Puslapis Computerworld praneša, kad praėjusios savaitės pabaigoje Dell XPS 10 skirtą puslapį „krėtė karštinė“. Iš pradžių kaina buvo nuleista iki $299. Būtent tiek buvo prašoma už 32 GB modelį su 10.1“ (1366 x 768) ekranu ir 1,5 GHz Qualcomm Snapdragon S4 procesoriumi. Po kurio laiko kompanija dar kartą persigalvojo ir dabar XPS 10 kainuoja $479,99.

Įdomu tai, kad dabar šio planšetinio kompiuterio pirkėjai komplekte ras prijungiamą klaviatūrą su integruota baterija, taigi galima sutaupyti $129,99. Dell XPS 10 modelis su klaviatūra ir LTE palaikymu kainuoja $579,99, tuo tarpu nuo rugpjūčio 30 d. 64 GB versija su klaviatūra, tačiau be modemo kainuos $479,99.

Panašu, kad tokiomis akcijomis bandoma atsikratyti pirmos kartos planšetinių kompiuterių su Windows RT. Vis tik jau žinome, kad Microsoft ruošia antros kartos Surface RT. Ar partneriai ryšis antrą kartą lipti ant to pačio grėblio, pamatysime jau šių metų pabaigoje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos