Europoje debiutuoja antros kartos Google Nexus 7


Antros kartos planšetinis kompiuteris Google Nexus 7 jau kuris laikas sėkmingai pardavinėjamas JAV rinkoje, o iki mūsų regiono taip ir neketino atvykti. Tiesa, ši problema jau praeityje – puslapio Engadget teigimu, po gana ilgo užsilaikymo atnaujintas Google Nexus 7 debiutuoja ir Europoje.

Naujasis mobilus įrenginys jau prieinamas D. Britanijos, Vokietijos, Prancūzijos ir Ispanijos vartotojams. Be to, paieškos gigantas antros kartos Nexus 7 pradeda platinti ir Japonijos rinkoje. Šiuo metu žinomos kainos, už kurias planšetinį kompiuterį gali įsigyti D. Britanijos gyventojai. Taigi modelis su 16 GB duomenų kaupikliu ir Wi-Fi moduliu britiškame Google Play kainuoja £200 (~ 810 lt be mokesčių), tuo tarpu 32 GB versija – £240.

nexus_7_2013_europe

Britų mobiliojo ryšio operatorius O2 UK nuo rugsėjo 12 d. pradės prekiauti atnaujinto Nexus 7 versija su 4G LTE standarto palaikymu. Pastarojo kaina sudarys £320. Tie, kurie iš anksto rezervavo Google planšetinį kompiuterį, gaus dovaną – specialų dėkliuką. Lietuvoje antros kartos Nexus 7 galima įsigyti už maždaug 1000 litų, taigi kainos praktiškai identiškos kaip ir likusioje Europos dalyje.

2 komentarai (-ų)

  1. Lek parašė:

    Kazkaip keistai skamba. 810lt UK ir 1000lt Lietuvoj, kainos beveik identiskos?

    • Leons parašė:

      O kur tu Lietuvoje radai jau pirkti? Reik skaityt straipsnį (810 lt be mokesčių). Be to jei jau papildomų 200lt nesukrapštai, vadinasi nepirk.


Kitos kategorijos naujienos