Facebook maniakai bus gydomi elektros šoku


Socialiniame tinkle Facebook yra funkcija Poke, kuri leidžia paskatinti ilgai nerašiusį vartotoją ką nors pagaliau publikuoti. Trumpai tariant, vienas vartotojas gali „bakstelėti“ kitam ir patikrinti, kad tas apskritai dar „gyvas“. Vis tik Masačiusetso technologinio universiteto inžinieriai nusprendė žengti dar toliau, ir „Poke“ funkciją apjungti su elektros šoku.

Sukurtas kompleksas vadinasi „Pavlov Poke“. Jis skirtas tam, kad būtų sukurtas pasibjaurėjimo socialiniu tinklu Facebook instinktas. Esmė labai paprasta – vartotojas gauna elektros šoką kiekvieną kartą, kai praleidžia per daug laiko šiame socialiniame tinkle. MIT inžinierių duomenimis, statistinis Facebook vartotojas socialiniame tinkle per mėnesį praleidžia 400 minučių.

Sukurtas įrenginys yra gana paprastas. Jį sudaro programinė įranga, kuri seka, kiek laiko vartotojas praleidžia socialiniame tinkle, o taip pat kontroleris, surinktas atviro kodo kontrolerio Arduino pagrindu. Jei žmogus per ilgai „tupi“ Facebook, jo rankos gauna nors ne mirtiną, tačiau skausmingą elektros šoką.

Jei žmogus nereaguoja, galimas ir kitas įspėjimo būdas: sistema pasiųs užklausą į tarnybą „Amazon Mechanical Turk“. Pranešime bus nurodyta, kad už $1,4 vartotojas turėtų paskambinti žmogui, kuris per ilgai užsisėdėjo Facebook, ir pasakyti jam, kad to daryti nereikėtų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos