Galaxy Note III galės įrašyti vaizdinę medžiagą Ultra HD raiška


Šių metų rugsėjo pradžioje kompanija Samsung turėtų pristatyti naują planšetofoną Galaxy Note III, ir kai kurie šaltiniai jam jau priskiria iki šiol jokiam telefonui nebūdingų savybių. Negalima sakyti, jog užuominos apie išmaniojo telefono galimybę filmuoti 4K (Ultra HD) režimu skamba pirmą kartą, tačiau visa tai dar stebina. Manoma, kad tokią funkciją gaus ir išmanusis telefonas Sony Honami (Xperia Z1), o tai LG G2 atveju tokie gandai nepasitvirtino.

galaxy_note_3_outdoor

Korėjiečių leidinys The Korea Economic Daily praneša, jog standartinė Galaxy Note III versija galės filmuoti Ultra HD (3840 х 2160) raiška, tuo tarpu garso posistemė galės atkurti 24 bitų (192 kHz) audio medžiagą. Iš esmės, pastaroji akustinė galimybė būdinga ir LG G2, taigi čia Samsung planšetofonas bus ne pirmas.

Iš esmės, kuo plačiau paplis televizoriai su Ultra HD raiškos palaikymu, 4K (3840 х 2160) medžiagos įrašymo galimybė vis labiau populiarės tarp išmaniųjų telefonų – flagmanų. Pietų Korėja šio standarto įsisavinimo tempais žada aplenkti visą likusį pasaulį, todėl visiškai nereikia stebėtis, kad vietos išmaniųjų telefonų gamintojai galvoja apie atitinkamų funkcijų realizavimą savo produktuose. Juk jau 2014 metais P. Korėjoje turėti prasidėti palydovinės televizijos su Ultra HD raiška transliacijos.

3 komentarai (-ų)

 1. evelina parašė:

  puiku, gal uzteks nusipirkti tik telefona vietoj kokio canono 😀

  • mantas parašė:

   Cha, juokauji. Niekad neuzteks net ir tokio telefo vietoj Canono filmavimui. 🙂

  • Leons parašė:

   Raiška nelygu nuotraukų kokybei 🙂


Kitos kategorijos naujienos